Терго - співдружність батьків які мають ЛГБТ дітей.

Громадська ініціатива з латинською назвою «Терго», що означає "тил", з’явилась у Києві у 2013 році. Головна мета цього об’єднання людей, не байдужих до життя та долі ЛГБТ представників в Україні, є моральна, духовна та матеріальна підтримка представників нетрадиційних сексуальних меншин, котрі, на відміну від країн Європи та США, наразі переживають не найкращі часи на своїй батьківщині.

Терго - це тил

13432248_1082196585189139_2414120604204533080_n.jpg

Однією з найгостріших проблем для сучасних гомосексуальних людей – це їх взаємовідносини зі своїми батьками, які були виховані на штучних цінностях апологетів комунізму. Суспільство, у цілому, не готове з розумінням сприймати ЛГБТ-людей, а тому вони зазнають труднощів із влаштуванням на роботу, медичним обслуговуванням, самореалізацією і особистісним становленням.

Тому ми, батьки і близькі до ЛГБТ-спільноти люди, вирішили об’єднатися в певну групу з метою надання допомоги і підтримки. Періодично ми збираємось в офісі всеукраїнської благодійної організації «Точка опори». Під час наших зустрічей ми вивчаємо досвід функціонування подібних організацій закордоном, наукові підходи та результати досліджень явища гомосексуальності, організуємо групи підтримки для молоді, які вбачають необхідність здійснити камін-аут, але бояться реакції своїх близьких або у них виникають будь-які інші проблеми, що важко вирішити у не зовсім дружньому оточенні, надаємо соціальну підтримку батькам, котрі дізнались про гомосексуальність своєї дитини (частіше за всього, це – досить доросла людина) і тепер вони переживають непростий період усвідомлення її особливості. Окрім цього, ми намагаємось спільно знаходити вирішення питань правового захисту ЛГБТ-людей.

Ми закликаємо і робимо практичні кроки до об’єднання і згуртування членів спільноти та їх близьких, тому що разом ми маємо необхідну силу і можемо відстояти свої інтереси і права.